Каталог підручників і відповідей (ГДЗ) за 5 клас

Каталог підручників і відповідей (ГДЗ) за 5 клас

Історія України

автори:
Власов В.С.
видавництво:
Видавництво Генеза
рік видання:
2013
ВИРУШАЮЧИ В ПОДОРОЖ У МИНУЛЕ...

ЯК ПРАЦЮВАТИ З ПІДРУЧНИКОМ

Споконвіку жили на нашій землі люди: вирощували хліб, плекали сади, виховували дітей, навчаючи їх, як бути завзятими й несхитними. Бо щиро хотіли, щоб рідна земля квітла й багатшала. Тисячолітній досвід, отриманий у спадок від попередніх поколінь, свідчив, що те омріяне бажання справдиться, якщо кожен день їхнього життя закарбується в пам’яті й стане надбанням нащадків. Отож заповідали вони своїм дітям народну мудрість: "Майбутнє неможливе без минулого".

Призначення цього підручника - бути першим щаблем у вивченні минулого Батьківщини. Тому і називається курс "Вступ до історії". Підручник знайомитиме з минулим України, вчи-тиме розуміти події давніх часів, бачити в їхньому вирі долі окремих людей. Маємо надію, що ....
автори:
Пометун О. І.
Костюк І.А.
Малієнко Ю.Б.
видавництво:
Видавництво Освіта
рік видання:
2013
ШАНОВНІ П’ЯТИКЛАСНИКИ!
Вітаємо вас на порозі цікавих історичних подорожей і відкриттів, що допоможуть вам пізнати історію як предмет, дізнатися, як жили і працювали люди в минулому, як захищали батьківщину та створювали неповторну культуру, зрозуміти зв’язок між народами, історія яких пов’язана з територією України.

Ці знання допоможуть вам стати освіченими людьми і гідними громадянами України. Під час роботи з підручником скористайтеся нашими порадами.

Як працювати в парах та малих групах

Така робота допоможе вам здобути навички співпраці, оволодіти уміннями висловлюватися, уважно слухати і чути одне одного. Після об'єднання у пари чи малі групи ви повинні упродовж короткого часу (3-5 хвилин) виконати завдання та представити результати роботи у класі.<....

Природознавство

автори:
Ярошенко О.Г.
Бойко В.М.
видавництво:
Світоч
рік видання:
2013
Дорогі п’ятикласники!

Підручник з природознавства допоможе вам успішно здобувати нові знання, проводити наукові спостереження, здійснювати вимірювання та експериментувати. Це стане важливою сходинкою до вивчення у старших класах біології, географії, фізики, хімії.

Зверніть увагу, що кожний параграф починається з рубрики "Вивчення параграфа допоможе вам...". У ній зазначено, якихумінь та знань з природознавства допоможе набути робота з текстом параграфа. Головне у змісті - правила і визначення понять- вміщено на кольорових плашках. Текст доповнено ілюстраціями, що допоможуть зрозуміти написане.

Рубрика "Станьте дослідниками природи" надасть можливість відчути себе природодослідниками. У ній описано, як провести дослідження на уроці чи вдома.

Як із користю для природи використати набуті знання з природознавства, підкаже рубрика "Будьте захисниками природи". ....
автори:
Коршевнюк T.В.
Баштовий В.І.
видавництво:
Видавництво Генеза
рік видання:
2013
ДОРОГИЙ П’ЯТИКЛАСНИКУ!

У початковій школі ти розпочав вивчати природознавство. Перед тобою відкрився цікавий і незвіданий світ живої і неживої природи. У п’ятому класі ти продовжиш вивчати явища природи, тіла, які розташовані на Землі, а також небесні тіла. Ти дізнаєшся про історію виникнення нашої планети, про її будову та зміни, що стаються на планеті внаслідок впливу природних чинників і діяльності людини.

Людину на Землі оточує дуже багато інших організмів, як-от: рослини, тварини, гриби, бактерїї. Між ними виникають різноманітні взаємозв’язки. Які вони, корисні чи шкідливі для природи і людини? Як охороняти і примножувати багатства природи? Про все це ти довідаєшся із цього підручника. Мов справжній науковець, ти проводитимеш спостереження, вимірювання, експерименти. Усе ....