Підручники видавництва: Видавництво Астон

Англ 9кл Карпюк

Англійська мова

Підручник для 9 класу загальноосвітніх навчальних закладів

Рекомендовано Міністерством освіти і науки України Видано для вільного продажу.

Англійською та українською мовами
Редактори Ігор Миколів, Наталія Батрин Художники Любомир Бейгер, Інна Малявська Дизайн і комп'ютерна верстка Андрій Костишин, Мар’яна Тераз

Світова література 7 клас Міляновська

У підручнику подано тексти художніх творів у повному або скороченому вигляді, які супроводжуються статтями про життя і творчість їхніх авторів та матеріалом із теорії літератури. Також запропоновано рубрики "Історична енциклопедія", "Літературний коментар", "Для тих, хто хоче знати більше", у яких пояснюються реалії, відображені у творах, та є цікава додаткова інформація про авторів, історію написання твору тощо. Для кращого засвоєння, а також повторення вивченого у підручнику розроблено систему завдань та запитань.

Англійська мова 8 клас Карпюк

Підручник для 8-го класу загальноосвітніх навчальних закладів

Англійська мова 9 клас Карпюк 2017

Експерти, які здійснили експертизу даного підручника під час проведення конкурсного відбору проектів підручників для 9 класу загальноосвітніх навчальних закладів і зробили висновок про доцільність надання підручнику грифа “Рекомендовано Міністерством освіти і науки України”.

Тилятинська H. М., методист іноземних мов Бучацького районного комунального методичного кабінету, Тернопільська область;

Українець С. О., вчитель загальноосвітньої школи І-Ill cm. № 38, м. Полтава, вчитель вищої категорії, вчитель-методист.

Автор та видавництво висловлюють щиру подяку Нетелі Хенлет, магістру Колумбійського університету, відповідальному волонтеру Корпусу Миру США в Україні (2014-2016) за літературне редагування підручника.