Підручники видавництва: Алатон

Осн здор 8кл Воронцова

Підручник «Основи здоров’я» створено відповідно до програми З ОСНОВ здоров’я як логічне продовження однойменних підручників для 5, 6 і 7-го класів.

Основне завдання підручника — розвиток сприятливих для здоров’я життєвих навичок, спрямованих на подолання проблем підліткового віку та виховання гармонійно розвиненої особистості.

Підручник орієнтовано на використання сучасних педагогічних технологій, зокрема інтерактивних методів, що передбачають взаємодію учнів між собою та з учителем. Це — аналіз ситуацій, мозкові штурми, робота з блок-схемами і крос-тестами, рольові ігри, інсценування, виконання проектів, обговорення метафор. Ці методи якнайкраще зарекомендували себе, вони сприйняті вчителями, учнями, батьками і нині широко впроваджуються у навчальний процес в школах України.

Суттєву увагу в підручнику приділено відпрацюванню деяких спеціальних навичок: раціонального харчування, рятування під час пожеж, надання невідкладної допомоги тощо.

Основи здоровя 9клас Воронцова

Підручник "Основи здоров’я" створено відповідно до програми з основ здоров’я як логічне продовження однойменних підручників для 5, 6, 7 і 8-го класів.

Основне завдання підручника — розвиток сприятливих для здоров’я життєвих навичок, спрямованих на виховання гармонійно розвиненої особистості.

Підручник орієнтовано на використання сучасних педагогічних технологій, зокрема інтерактивних методів, тцо передбачають взаємодію учнів між собою та з учителем. Це — аналіз ситуацій, мозкові штурми, робота з блок-схемами і крос-тестами, рольові ігри, інсценування, виконання проектів, обговорення метафор. Ці методи якнайкраще зарекомендували себе, вони сприйняті вчителями, учнями, батьками і нині широко впроваджуються в навчальний процес у школах України.

Частину матеріалу підручника (§§ 8 — 10) розроблено за підтримки міжнародного благодійного фонду "Міжнародний Альянс з ВІЛ/ СПІД в Україні", який реалізує програму "Подолання епідемії ВІЛ/ СНІД в Україні", підтриману Глобальним Фондом для боротьби зі СНІДом, туберкульозом та малярією.