Підручники видавництва: АН ГРО ПЛЮС

Зарубіжна літ 8 кл Ніколенко

Підручник містить обов’язковий обсяг навчального матеріалу, необхідні теоретичні відомості й поняття, усі художні твори, передбачені чинною програмою. Наприкінці кожної теми й розділу підбиваються підсумки, які надано у вигляді узагальнюючих завдань для тематичної атестації. Для вивчення й закріплення матеріалу запропоновано різноманітні завдання.

Підручник розрахований на учнів 8 класів, учителів та методистів.

История Укр 8кл Гисем

ІСТОРІЯ УКРАЇНИ 8 клас

Підручник для загальноосвітніх навчальних закладів

Після кожного параграфа розміщені запитання й завдання. Звертайте увагу на умовні позначки поряд із ними. Вони підкажуть вам, що і як необхідно виконувати.

Биология 8кл Запорожец

Підручник з біології для 8 класу створений відповідно до вимог Державного стандарту нагельної середньої освіта 1 Програми з біології для 7—12 класів загальноосвітніх навчальних закладів, затвердженої МОН України.

Він сприяє формувавню ключових комлетеятн остей учнів, необхідних для творчої самореалізапії особистості, розуміння природничо-наукової картини світу, вироблення екологічного стилю мислення, вихованню національної свідомості та природовідповідної свідомої поведінки громадянина демократичного суспільства.